Czy wiesz, że ... w 1976 roku męska reprezentacja zdobyła złoty medal Igrzysk Olimpijskich w Montrealu.

Poszukiwania talentów w Białej Podlaskiej

• Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

21.01.2015 r. w ZSO nr 2 w Białej Podlaskiej odbył się Finał Rejonu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Chłopców. To kolejny turniej zorganizowany był przez BSZS i nauczycieli SOS. pracujących w PG nr 5 w Białej Podlaskiej. W zawodach uczestniczyły reprezentacje pięciu rejonów.

Zespół siatkarzy reprezentujący  Szkołę Podstawową nr 6 w Białej Podlaskiej zajął  I miejsce w kategorii „czwórek” i uzyskał awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się   w Świdniku.

Uczniowie SOS. aktywnie uczestniczyli w organizacji zawodów, zapewnili obsługę techniczną i sędziowską zawodów. Zwycięskie drużyny nagrodzone zostały pucharami i dyplomami. Nauczyciele SOS. obserwowali zawodników uczestniczących w turnieju spoza miasta Biała Podlaska pod kątem naboru do klasy I Publicznego Gimnazjum nr 5 w Białej Podlaskiej.